Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Мурованська ДЮСШ»

Дата: 14.06.2019 12:49

Мурованська сільська рада ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Мурованська ДЮСШ»

Кваліфікаційні вимоги: має вищу освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню посадових обов’язків.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заява про участь у конкурсі;

- копію паспорта (1,2,3,11,12 стор.);

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію трудової книжки;

- мотиваційний лист довільної форми;

- перспективний план розвитку ДЮСШ в короткостроковій  (строком на один рік) та довгостроковій (строком на п’ять років) перспективах, у якому повинні бути чітко відображені  заходи, що вживатимуться претендентом для підвищення ефективності діяльності позашкільного навчального  закладу.

Термін прийняття документів впродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу.

Документи подаються у відділ освіти Мурованської ОТГ сільської ради за адресою: 81121, с. Муроване вул. Січових Стрільців, 41 Пустомитівського району, Львівської області

контактна особа Леськів Єва Василівна тел. 067 148 62 01.