З Днем народження, Тарасе Миколайовичу!

Дата: 01.06.2019 14:04

Сьогодні 1 червня святкує своє День народження депутат виборчого округу №25 - Кіцак Тарас Миколайович. Прийміть щирі привітання з нагоди дня народження від депутатського корпусу, виконавчого комітету та працівників Мурованської сільської ради ОТГ! Бажаємо, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі! Нехай у справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання допомогти ближньому. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу, доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!