З Днем народження, Мирославо Миколаївно!

Дата: 16.05.2019 10:50

Сьогодні, 16 травня, святкує своє День народження головний спеціаліст - бухгалтер Мурованської сільської ради - Галятовська Мирослава Миколаївна. Колектив, депутати та виконавчий комітет Мурованської сільської ради ОТГ вітають Вас зі святом. Веселій людині — добрій, чуйній і великодушній — наші поздоровлення і найліпші побажання! Хай у вас буде дуже багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай ваша хата буде наповнена сміхом, приязню і добром! Хай буде багато друзів у вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!