Дата: 15.05.2019 16:34

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території земельної ділянки для розташування каналізаційної насосної станції в межах вул. Енергетична в селі Муроване Пустомитівського району Львівської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1.  Детальний план території земельної ділянки для розташування каналізаційної насосної станції в межах вул.Енергетична в селі Муроване Пустомитівського району Львівської області.

ДПТ передбачає будівництво каналізаційної насосної станції, що забезпечить перекачування господарсько-побутових стічних вод, від житлових кварталів вулиць Весняної, Індустріальної, Енергетичної, Тецівської, Січових Стрільців та житлового масиву “Промзона” села Муроване Пустомитівського району, в існуючий самопливний колектор, яким вони надходитимуть на каналізаційні очисні споруди м. Львова.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП – Мурованська сільська рада ОТГ Пустомитівського району Львівської області
  2. Розробник Детального плауну території – ТзОВ «УкрЗахідУрбанізація».

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проект ЛТД»

4) Громадське обговорення детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудеться у формі надання письмових зауважень і пропозицій.

а) Дата початку та строки здійснення процедури:

Письмові зауважень і пропозиції приймаються з 18.05.2019  до 18.06.2019р.;

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

У разі надходження заяв щодо презентації проекту, додатково на офіційному сайті ради буде розміщено дату, час та місце публічного представлення ДПТ та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

г) Ознайомитися з проектом детального плану території та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися за адресою: Мурованська сільська рада ОТГ Пустомитівського району Львівської області, Львівська обл., (с. Сороки-Львівські, вул. Польова, буд. 65, 81120); тел. 032-2254322, 032-2254418; електронна адреса: sorokylvivskarada@gmail.com

ґ) Зауваження та пропозиції приймаються з 18.05.2019  до 18.06.2019р.за адресою: Мурованська сільська рада ОТГ Пустомитівського району Львівської області, Львівська обл., (с. Сороки-Львівські, вул. Польова, буд. 65, 81120); тел. 032-2254322, 032-2254418; електронна адреса: sorokylvivskarada@gmail.com

д) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується детального плану території є Мурованська сільська рада ОТГ.

5) Оскільки виконання проектних рішень ДПТ не матиме суттєвого впливу на довкілля, територіально ділянка розташована на значній відстані від межі сусідніх держав необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту генерального плану відсутня.

Звіт СЕО

Детальний план території КНС