З Днем народження, Зоряно Петрівно!

Дата: 12.04.2019 09:59

Сьогодні, 12 квітня, святкує своє День народження керівник юридичного відділу Мурованської сільської ради ОТГ – Андросюк Зоряна Петрівна. Від усього колективу сільської ради, депутатів та виконавчого комітету в цей чудовий день від усього серця хочемо побажати Вам виконання всіх бажань. Нехай збудуться всі мрії! Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Нехай голова крутиться тільки від надлишку енергії і щастя. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки Ваших рідних. Ще, звичайно ж, хочеться побажати, щоб Ви завжди залишалися такою ж неповторною і чарівною. З днем народження!