З Днем народження колеги!

Дата: 22.03.2019 11:15

Сьогодні 22 березня святкують свої Дні народження екологічний інспектор сільської ради - Федевич Михайло Іванович та  завідувач бібліотекою с. Сороки - Львівські - Баб'юк Тетяна Миколаївна. Від усього колективу сільської ради, депутатів та виконавчого комітету, сердечно вітаємо наших колег з днем народження! Зичимо здоров’я, благополуччя, творчої наснаги у їх благородній справі. Віримо, що ваше покликання творити добро і справедливість принесе стабільність та процвітання нашій державі. Хай мудрість та мир завжди супроводжують ваше життя, а щастя та любов ніколи не залишають ваші родини.