У неділю 24 лютого в приміщенні народного дому села Ямполя відбувся концерт ансамблю "Високий замок"

Дата: 24.02.2019 20:18

Справжній вечір української класичної та народної музики влаштували у народному домі села Ямполя музиканти Академічного інструментального ансамблю Львівської національної філармонії «Високий Замок» під керівництвом Андрія Яцківа, спільно з солісткою Лілією Кострубою. У виконанні ансамблю прозвучали пісні іменитих українських та світових композиторів. Також до глядачів з вітальним словом та з подяками колективу ансамблю "Високий замок" звернулись заступник голови Пустомитівської РДА Войтович Володимир Васильович та староста села Ямполя Полігас Леся Михайлівна. Загалом концерт подарував глядачам багато приємних моментів та позитивних емоцій від прослуховування музичних творів.