З Днем народження Богдане Ігоровичу!

Дата: 28.01.2019 08:00

Депутатський корпус, виконавчий комітет та працівники Мурованської сільської ради ОТГ, з почуттям глибокої поваги вітають секретаря виконавчого комітету Мурованської сільської ради ОТГ, Свистуна Богдана Ігоровича, з Днем народження.
Бажаємо натхнення, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!
Нехай все задумане збувається! Здоров’я хай не підводить, а щастя виявиться нескінченним! І головне, бажаємо великого життєвого терпіння, усіляких земних благ і всього тільки доброго і прекрасного!