Останнє для Мурованської громади засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району відбулось у с. Ямполі.

Дата: 17.01.2019 22:55

17 січня у с. Ямпіль в приміщенні народного дому відбулось виїзне засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району. На засіданні були присутні Голова Пустомитівської РДА Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Пустомитівської РДА Войтович Володимир Васильович голова Пустомитівської районної ради Гичка Галина Григорівна, керівники відділів та головні спеціалісти райдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради Васьків Роман Ігорович, Голова Мурованської ОТГ Петрух Зіновій Володимирович, керівництво Мурованської сільської ради ОТГ а також старости сіл Ямпіль, Гамаліївка та Кам’янопіль. Запрошені на засідання були і небайдужі жителі села Ямполя.

Засідання у звичному форматі розпочалось з ознайомлення присутніх з метою та завданнями Ради регіонального розвитку і вже тоді почалось обговорення перспектив розвитку села Ямпіль. Основними питаннями для обговорення стали питання поточного та капітального ремонту комунальних доріг будівництва та реконструкції ліній електропередач а також централізованого водопостачання і каналізування села на усій протяжності.