Відбулись виїзні засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району.

Дата: 15.01.2019 21:17

Сьогодні, 15 січня, у селах Гамаліївка та Кам’янопіль відбулись виїзні засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району. На засіданні були присутні Голова Пустомитівської РДА Хрунь Ігор Степанович, голова Пустомитівської районної ради Гичка Галина Григорівна, керівники відділів та головні спеціалісти райдержадміністрації, Голова Мурованської ОТГ Петрух Зіновій Володимирович, керівництво Мурованської сільської ради ОТГ а також старости сіл Гамаліївка та Кам’янопіль. Запрошені на засідання були і небайдужі жителі сіл.

Розпочалось засідання у селі Гамаліївка з коротенького театралізованого вертепу. А далі керівництво району ознайомило присутніх з метою та завданнями Ради регіонального розвитку і вже тоді почалось обговорення перспектив розвитку села та найболючіших питань даного населеного пункту, а саме електропостачання та транспортне сполучення, у вирішенні яких Ігор Степанович та Галина Григорівна пообіцяли всіляко сприяти.

За схожим сценарієм відбулось і засідання Ради регіонального розвитку у селі Кам’янопіль де більш гостро стоїть питання будівництва доріг.

Нагадуємо наступні засідання Ради регіонального розвитку відбудуться за таким розкладом:

• 16 січня о 16:00 с. Сороки-Львівські приміщення Сороки-Львівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • 16 січня о 17:30 с. Муроване приміщення Муроваської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • 17 січня о 16:00 с. Ямпіль приміщення народного дому.

Тому просимо усіх небайдужих мешканців взяти активну участь.