З Новим роком, громадо!

Дата: 31.12.2018 14:43

Шановна Мурованська громадо!!! Передусім, хочу подякувати кожній родині нашої ОТГ, за наполегливу працю, тепло, затишок, надію і віру в завтрашній день. Рік що минає став важливим для нашої громади. В порозумінню трьох сільських рад ми створили велику і сильну об’єднану територіальну громаду, яка на сьогоднішній день є однією із кращих громад в області.
Щиро вітаю усіх Вас з Новим 2019 роком! Бажаю, щоб наступний рік приніс нам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам усмішку і частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов'язково збудеться, все, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Миру, злагоди і нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, які нас оточують, а світ відкриє нам нові можливості!

З повагою, Ваш
сільський голова Мурованської ОТГ                                   Зіновій Петрух