21 листопада День Святого Михайла

Дата: 21.11.2018 09:24

Дорогі Михайлики, Михайлинки, Михайлівні і Михайловичі!!! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Ангела! Нехай Ваш небесний охоронець буде завжди з Вами поруч і в хвилини радості і в хвилини смутку, любові і розлучень, щохвилини, щосекунди. Коли ви впадете, він – підніме, коли ви заплачете – втішить, коли ви будете радіти, він теж разом з Вами радітиме.Міцного Вам здоров’я щастя, радості, успіхів і щоб завжди за Вашою спиною стояв Ваш Ангел Охоронець.

З повагою,                                                      Сільський голова Зіновій Петрух.