СВЯТО ГОСПОДАРЯ в Мурованській громаді.

Дата: 21.10.2018 22:59

21 жовтня в Мурованській ОТГ відбулось грандіозне осіннє дійство, Свято Господаря. Це свято, на якому господарі з усієї громади підвели підсумки літа, хвалились вирощеною сільськогосподарською продукцією, дякували Богу за те, що вродив урожай.

Окрім цього мешканці громади сьогодні веселились, танцювали і співали українських пісень, якими звеличували культуру і традиції, зокрема участь у розважальній частині свята взяли церковні хори, колективи та ансамблі народної самодіяльності з усіх сіл Мурованської громади.

Слід подякувати організаторам які провели на вищому рівні, таке чудове свято, а також усім учасникам, які прийняли участь і дивували гостей.