Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2018 10:31

Шановна Мурованська громадо, приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Це свято уособлює для багатьох поколінь українців силу і міць Української держави, любов і відданість своїй країні, здатність піклуватися і захищати свою Батьківщину!
Щиро бажаю Вам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе Вам тільки радість.
Бажаю міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичу всім щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій.
Також сьогодні особливо вітаю жителів та гостей села Ямпіль, де сьогодні святкують храмовий празник "Покрови Пресвятої Богородиці". Міцного Вам здоров’я,щастя та гарного святкування.

З повагою,

Сільський голова Мурованської ОТГ                                                                                                               З.Петрух