В селі Ямполі відбулося відкриття футбольного поля зі штучним покриттям.

Дата: 16.09.2018 17:57

І ще одна святкова подія відбулась в селі Ямполі 16 вересня. Цього разу урочисто відкривали і посвячували футбольне поле зі штучним покриттям.

На урочистість зібралося багато жителів села Ямполя, а також інших сіл Мурованської громади. І звісно ж відвідали урочистий захід високоповажні гості: народний депутат України – Дубневич Богдан Васильович, голова Пустомитівської РДА - Хрунь Ігор Степанович, голова Пустомитівської районної ради – Гичка Галина Григорівна, депутати Львівської обласної ради, голова Мурованської ОТГ – Петрух Зіновій Володимирович, старости сіл.

Отож нехай на новій арені вирують спортивні баталії, а ті спортсмени, які на ній тренуватимуться, досягають перемог та успіху.