Привітання сільського голови Зіновія Петруха з Великоднем!

Дата: 08.04.2018 07:40

Щиро вітаю з Великим Днем Христового Воскресіння! Ця радісна і світла подія зміцнює нашу віру у тріумф добра і справедливості, впевненість, що любов та співчуття здатні здолати  нелегкі випробування, які  випали сьогодні на долю України.

Завжди маємо пам’ятати, що жодна добра справа не залишається непоміченою і повертається сторицею. То ж з чистими помислами, вірою у серці творимо добро, допомагаємо ближнім, працюємо задля світлого майбутнього наших дітей, родин та нашої громади.

Бажаю у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та щире родинне тепло. Нехай цей Великдень принесе до наших домівок радість. Миру усім нам, міцності духу, здоров’я та добробуту! Успіхів, розквіту та Божого благословення! Христос Воскрес!

Голова Мурованської сільської

ради об’єднаної територіальної громади                                                                                  Зіновій Петрух