Засідання виконавчого комітету №3

Рішення № 68 Про затвердження форм бланків протоколу про адміністративне правопорушення та припису на усунення виявлених порушень правил благо-устрою території

Рішення № 76 Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для ПП “ЧИСТИЙ КРАЙ”

Рішення № 77 Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій приватного підприємства “ЧИСТИЙ КРАЙ”

Рішення № 78 Про послуги на вивезення та захоронення ТПВ з утримання будинків  “ЧИСТИЙ КРАЙ”

Рішення № 79 Про оформлення свідоцтва про право власності на Амбулаторію загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) в с. Муроване Пустомитівського району Львівської області

Рішення № 80 Про створення комісії для опису та приймання на облік виявленого безгосподарного майна у вигляді гідроспоруд в селах Мурованської сільської ради об’єднаної  територіальної  громади

Рішення № 81 Про внесення змін до помісячного розпису  кошторису по Мурованській сільській раді ОТГ на 2018р.

Рішення № 83 Про внесення змін до помісячного розпису кошторису по Мурованській сільській раді ОТГ на  2018р.