11 Грудня, 2023 р., 14:07
Що для вас Різдво?
07 Грудня, 2023 р., 14:05
Дорогі колеги щиро вітаю усіх з професійним святом - Днем місцевого самоврядування.
05 Грудня, 2023 р., 14:02
Сьогодні у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера, але в час війни він став такий український, адже кожен з нас працює заради перемоги!
22 Листопада, 2023 р., 14:19
Сьогодні з нагоди 70-річчя вітаємо Всечесного пароха о. Тараса Савчинського!
17 Листопада, 2023 р., 14:16
Уродженець села Муроване – Мисак Андрій Миколайович, 1983 року народження, вже 4 роки служить контрактником в лавах ЗСУ. 24 лютого 2022 року зустрів на лінії бойового зіткнення, перебуваючи у черговій ротації, став учасником кровопролитних боїв на весні 2022 у місті Попасна. Відважний Герой й надалі захищає нашу державу від ворога.