25 Лютого, 2024 р., 15:14
У військовослужбовців може виникати багато питань, для розв’язання яких потрібна допомога юристів. Таку допомогу можна отримати від системи безоплатної правничої допомоги. Юристи системи зазначають, що військовослужбовці та ветерани – одна з найбільших категорій громадян, які звертаються по безоплатну правничу допомогу. Минулого року від цієї категорії клієнтів надійшло більш ніж 24 тисячі звернень.
24 Лютого, 2024 р., 12:03
Вже 10 років Україна вкотре виборює своє право на існування вільної та незалежної держави. Це наша історія стійкості, де 24 лютого 2022 року стало датою, яка назавжди змінила життя України та кожного її громадянина.
22 Лютого, 2024 р., 16:45
У світлі сучасних викликів, комунікація стає ключовою складовою успішного вирішення проблем. Саме з таким основним посилом 21 лютого відбувся навчальний практикум «Кризові комунікації у громадах у період воєнного стану». Учасниками навчання стали представники органів мвсцевого самоврядування різних територіальних громад та районів Львівської області.
21 Лютого, 2024 р., 16:52
23 лютого о 12:00 в парку ім. Зіновія Петруха відбудеться молитва Мурованської громади за Україну!
20 Лютого, 2024 р., 16:40
Щороку 20 лютого Україна згадує подвиг Героїв Небесної Сотні. 10 років тому понад сто людей віддали життя в боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє. До Дня Героїв Небесної Сотні в с. Муроване відбувся молебен вшанування пам'яті учасників Революції Гідності.
20 Лютого, 2024 р., 11:54
Підбиті підсумки розгляду бізнес-планів, що були подані учасниками проєкту «єРобота» з 1 до 14 січня 2024 року з урахуванням доопрацьованих документів, надісланих у попередні періоди.
01 Лютого, 2024 р., 12:20
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
24 Грудня, 2023 р., 14:36
Незабаром Вифлеємська Зоря сповістить нас про народження Божого Сина, у кожному домі залунає дзвінка коляда, яка наповнить наші душі радістю торжества.
23 Грудня, 2023 р., 14:33
Однією з подій, якою хочемо поділитись, були змагання з карате у місті Вільнюс, Литва IPPON CUP 2023, де наші два спортсмени, а саме жителі с. Гамаліївка, вибороли призові місця.
22 Грудня, 2023 р., 12:50
До уваги жителів сіл Муроване та Сороки-Львівські, які користуються послугами оператора з вивозу твердих побутових відходів Спецавтотранс-Львів. Забір контейнерів, що мав відбутися в понеділок 25.12.23р переноситься на неділю 24.12.23р. з 7:00.