Відбудеться чемпіонат з риболовлі

Дата: 31.08.2021 19:24

Запрошуємо мешканців Мурованської територіальної громади до участі в ІІ відкритому чемпіонаті з риболовлі «На гачку».

• Дата проведення 19.09.2021 року.
  • Прибуття учасників 19.09.2021, о 8:00 год.
  • Старт – о 8:10 год.
  • Фініш – о 13:00 год.
  • Закінчення змагань та нагородження о 13:15 год.

Результати визначаються за загальною вагою улову риби на 1 вудку для учасника. Уся риба після зважування відпускається у водойму.

Поспішайте зареєструватись, максимальна кількість учасників 50. Заявки приймаються до 16.09.2021 року до 16:00 год за тел.: 0679238484

Мета проведення змагання: поширення та розвиток спортивної риболовлі серед громадськості, культура та принципи лову риби по стандарту «СПІЙМАВ – ВІДПУСТИ» бережне поводження з рибою!!!