Дата: 23.04.2021 12:17

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста фінансового відділу. Вимоги до кандидатів: вища освіта (економічна), знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у державних фінансових структурах не менше 3 років, відповідальність, комунікабельність, толерантність.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки- Львівські, Львівського району, Львівської області.

Телефон контактної особи +38(098)4454770

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1.  Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  5. Копії документів про стаж роботи (трудова книжка).
  6. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).