XXIІІ-тя сесія І-го демократичного скликання

Дата: 05.12.2020 22:24

Рішення XXІІІ-ої сесії І-го демократичного скликання

Рішення № 2381 Про затвердження плану соціально – економічного розвитку Мурованської сільської ради ОТГ на 2021 рік
Рішення № 2382 Про внесення змін до сільського бюджету за загальним фондом
Рішення № 2383 Про внесення змін до сільського бюджету за спеціальним фондом
Рішення № 2384 Про зменшення обсягу сільського бюджету за загальним фондом на 2020 рік
Рішення № 2385 Про затвердження Положення про облікову політику Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік
Рішення № 2386 Про затвердження Програми благоустрою Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021 рік
Рішення № 2387 Про затвердження Програми забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення Мурованської сільської ради ( ОТГ ) на 2021 рік
Рішення № 2388 Про затвердження «Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Мурованської сільської ради ОТГ» на 2021 рік»
Рішення № 2389 Про затвердження Програми заходів з відзначення державних, професійних та місцевих свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів по Мурованській сільській раді ОТГ на 2021 рік
Рішення № 2390 Про затвердження Програми «Реалізація заходів соціальної підтримки дітей, сім’ї та інших малозабезпечених та незахищених верств населення Мурованської ОТГ на 2021 рік»
Рішення № 2391 Про затвердження Програми розвитку культури і мистецтва на території Мурованської сільської ради ОТГ на 2021 рік
Рішення № 2393 Про затвердження Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури на території Мурованської сільської ради ОТГ на 2021 рік
Рішення № 2394 Про затвердження «Програми соціального захисту малозабезпечених та незахищених верств населення Мурованської сільської ради ОТГ  на 2021 рік»
Рішення № 2395 Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2021 рік
Рішення № 2396 Про затвердження Програми відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Мурованської сільської ради ОТГ на 2021 рік.
Рішення № 2397 Про затвердження програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території Мурованської сільської ради ОТГ на 2021 рік
Рішення № 2398 Про затвердження Програми «Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян Мурованської сільської ради ОТГ залізничним транспортом на 2021 рік»
Рішення № 2399 Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Мурованської сільської ради ОТГ на 2021 рік
Рішення № 2400 Про затвердження розпоряджень сільського голови
Рішення № 2401 Про внесення змін до рішення сесії Мурованської сільської ради ОТГ від 03 вересня 2020 року №2227 «Про спрямування вільного залишку коштів, що склався на рахунку загального фонду за рахунок залишку освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду станом на 01.01.2020 року»
Рішення № 2402 Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік (програма оповіщення, заходи із землеустрою, котельня Ямпільського НВК)
Рішення № 2403 Про внесення змін до окремих місцевих програм Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік
Рішення № 2404 Про виділення коштів з резервного фонду у 2020 році
Рішення № 2405 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Старе Село від буд. №2 до буд. №66 в с. Кам’янопіль Пустомитівського району Львівської області»
Рішення № 2406 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція Сороки-Львівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів із розширенням за рахунок прибудови та простору горища по вул. Лукашевичів, 201 у с. Сороки-Львівські Пустомитівського району Львівської області»
Рішення № 2407 Про створення фінансового відділу Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області.