Львівська область, Львівський район

Постанови Мурованської СТВК про призначення першої сесії та повторних виборів сільського голови

Дата: 01.12.2020 13:11

Згідно постанови 41 Мурованської СТВК, перша сесія новообраної сільської ради відбудеться 03 грудня 2020 року об 11:00 год. в приміщенні Народного дому села Сороки-Львівські. На сесії буде оголошено рішення Мурованської сільської територіальної виборчої комісії про результати виборів та реєстрацію депутатів Мурованської сільської ради Львівського району Львівської області, що є підставою для набуття повноважень та складення присяги депутата.

ПОСТАНОВА 41 Мурованської СТВК               Порядок денний             Проект регламенту

Згідно постанови 43 Мурованської СТВК, повторні вибори Мурованського сільського голови Львівського району Львівської області призначені на 24 січня 2021 року.

ПОСТАНОВА 43 Мурованської СТВК

Згідно постанови 44 Мурованської СТВК,  з 5 грудня 2020 року оголошується початок виборчого процесу повторних виборів Мурованського сільського голови Львівського району Львівської області, призначених на 24 січня 2021 року.

ПОСТАНОВА 44 Мурованської СТВК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)