Львівська область, Львівський район

Офіційні результати виборів депутатів до Мурованської сільської ради ОТГ.

Дата: 13.11.2020 10:46

Висування (назва політичної партії, місцева організація

якої висунула кандидата, або самовисування)

Кількість обраних депутатів Відсоток від загального складу ради
Самовисування 16 72.73
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 18.18
Політична партія "Українська Галицька Партія" 1 4.55
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" 1 4.55

Список обраних депутатів місцевої ради за виборчими округами

№ ОВО Прізвище, ім'я, по батькові Висування Відомості про обраного депутата
1 Михалюк Ігор Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 27.02.1975 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Львів
1 Попів Володимир Степанович Самовисування Громадянин України, народився 22.09.1984 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Фізична особа- підприємець, місце проживання: с. Гамаліївка, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
2 Грицько Сергій Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 26.09.1984 р., освіта вища, безпартійний, ТзОВ "ТБК Захід", Директор, місце проживання: с. Кам’янопіль, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
2 Періг Андрій Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 05.12.1973 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Кам’янопіль, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
3 Лига Роман Романович Самовисування Громадянин України, народився 19.06.1977 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с. Сороки-Львівські, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
3 Лига Ярослав Романович Самовисування Громадянин України, народився 29.08.1972 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Сороки-Львівські, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
3 Хомяк Олег Романович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 19.01.1988 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Мурованська сільська рада, Секретар, місце проживання: с. Сороки-Львівські, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
4 Волошин Ярина Олександрівна Самовисування Громадянка України, народилася 26.04.1993 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
4 Кіянка Михайло Васильович Самовисування Громадянин України, народився 05.05.1967 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПП "Ремопрофібуд", Водій, місце проживання: с. Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
4 Свистун Микола Ігорович Самовисування Громадянин України, народився 28.03.1982 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
5 Борух Сергій Йосипович Самовисування Громадянин України, народився 03.03.1974 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Львівська філія Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Механік, місце проживання: с. Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
5 Заяць Василь Романович Самовисування Громадянин України, народився 03.01.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, Мурованська ЗОШ 1-3 ступенів, Оператор-кочегар, місце проживання: с. Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
5 Сидор Богдан Романович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 19.07.1969 р., освіта середня спеціальна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
6 Баб’юк Віталій Ярославович Самовисування Громадянин України, народився 29.03.1979 р., освіта вища, безпартійний, Машина ЩОМ, Начальник, місце проживання: с.Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
6 Дорош Орест Петрович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 03.04.1973 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
7 Капустяк Юрій Богданович Самовисування Громадянин України, народився 07.05.1979 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ТзОВ "Денова", Водій, місце проживання: с. Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
7 Парадівська Галина Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 20.11.1956 р., освіта вища, безпартійна, КНП "АЗПСМ Мурованської сільської ради ОТГ", Головний лікар, місце проживання: с. Ямпіль, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
7 Сугак Микола Михайлович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 05.03.1982 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
8 Ващишин Микола Володимирович Самовисування Громадянин України, народився 18.12.1988 р., освіта вища, безпартійний, Землевпорядний відділ ТзОВ "Барком", Начальник, місце проживання: с. Ямпіль, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
8 Грис Андрій Романович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" Громадянин України, народився 13.02.1990 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "ТІР", Заступник директора, місце проживання: с. Сороки-Львівські, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
8 Курляк Володимир Іванович Самовисування Громадянин України, народився 23.07.1984 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с. Ямпіль, Пустомитівський р-н, Львівська обл.
8 Леськів Ростислав Ярославович Політична партія "Українська Галицька Партія" Громадянин України, народився 02.07.1969 р., освіта вища, безпартійний, ПрАТ "Фірма Полтавпиво", Менеджер, місце проживання: с. Ямпіль, Пустомитівський р-н, Львівська обл.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)