Відбудеться представлення щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області.

Дата: 10.07.2020 16:31

14 липня 2020 року працівниками Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області заплановано представлення Щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2019 рік про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні. Зокрема, про порушення органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та їх посадовими і службовими особами прав і свобод людини і громадянина.

Представлення Щорічної доповіді Уповноваженого за 2019 рік відбудеться за сприяння апарату Львівської обласної державної адміністрації за допомогою засобів відеозв`язку (онлайн) 14 липня 2020 року о 15 год. 00 хв. за наступним посиланням: htpps://zoom.us/j/8173556538