Скажи підпалам - НІ!

Дата: 05.03.2019 22:18

Вкотре закликаємо мешканців громади уникати спалювання сухої трави та залишків бур’янів на полях та присадибних ділянках. В першу чергу, спалювання трави, бадилля та інших відходів є небезпечним для здоров’я. Дуже небезпечним. І це слід затямити кожному палію. А оскільки потенційні палії не читають нашого сайту та фейсбук сторінки то велике прохання до свідомих громадян також не пожаліти трохи часу на роз’яснення потенційних небезпек та ризиків, які пов’язані з цим вже вкоренілим явищем. Ну а якщо вже не допомагають ні пояснення, ні прохання то звертайтесь до поліції(102) та екологічної інспекції; викликайте пожежну охорону, звертайтесь до екологічнго інспектора у сільську раду. Також варто написати скаргу в Державну екологічну інспекцію України.