Привітання з Днем народження депутата Мурованської сільської ради ОТГ Сидора Богдана Романовича!

Дата: 19.07.2018 15:29

Шановний Богдане Романовичу!

Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем народження!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичу Вам здійснення всіх планів та задумів!

Бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

Впевнений, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

З повагою, голова Мурованської сільської ради ОТГ                                                        Зіновій Петрух!