18.07.18. Громадське слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій, 13

Дата: 18.07.2018 14:13

18 липня 2018 року відбудеться громадське слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13

Слухання проводитиметься з ініціативи мешканців м. Львова (ініціатор — М. Куртяк).

Місце проведення: Середня загальноосвітня школа № 7 м. Львова (м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 132).

Реєстрація учасників: 17:00 — 18:00 год.

Початок заходу: 18:00 год.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території м. Львова, щодо якої розглядається питання (Личаківський та Шевченківський райони м. Львова).

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 2 975 763.

Інформаційна записка

За матеріалами сайту Львівської міської ради