23 Квітня, 2021 р., 12:17
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста фінансового відділу. Вимоги до кандидатів: вища освіта (економічна), знання ПК (Word, Excel.), досвід роботи у державних фінансових структурах не менше 3 років, відповідальність, комунікабельність, толерантність.
30 Березня, 2021 р., 16:53
Чергова 4-та сесія ІІ демократичного скликання Мурованської сільської ради ТГ, відбудеться 8 квітня 2021 року о 10:00 годині за адресою: с.Сороки-Львівські, вул Лукашевичів буд. 40, Народний дім.
26 Березня, 2021 р., 16:04
До уваги жителів Мурованської територіальної громади! Якщо вам або вашим рідним від 65 до 79 років, і ви хочете отримати щеплення від Covid-19 у III-му етапі вакцинації. Тоді звертайтесь за деталями процедури за номером телефону 0972260065 - Оксана, та залишайте свої контактні дані для уточнення кількості доз вакцин необхідних для щеплень.
15 Березня, 2021 р., 19:35
Шановні жителі Мурованської громади! З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 17 березня 2021 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення Львівської області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.
14 Березня, 2021 р., 14:52
ПрАТ “Львівобленерго” інформує про планові знеструмлення в селі Ямполі 18 березня  2021 року. Подачу електроенергії буде припинено у зв’язку з плановими ремонтами електрообладнання та чисткою на трасах ліній електропередачі.Отож у період з 9 до 17 години подачу електроенергії буде припинено за такими адресами:
12 Березня, 2021 р., 12:31
Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що при  заповненні платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) поле «Призначення платежу» розрахункового документа заповнюється таким чином:
12 Березня, 2021 р., 12:28
Законом України від 04.12.2020 року № 1072 „Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” передбачено право платників на списання штрафних санкцій та пені. Для реалізації свого права платнику податків необхідно звернутися до контролюючого органу за місцем обліку його податкового боргу із заявою в довільній формі про намір скористатися відповідною нормою Закону №1072-IX. Підлягають списанню  штрафні санкції та пеня за умови сплати грошовими коштами, в термін до червня 2021 року включно, основної частини податкового боргу. При цьому платник податків повинен забезпечити своєчасну і в повному обсязі сплату поточних податкових зобов’язань
12 Березня, 2021 р., 12:26
Головне управління ДПС у Львівській області звертає увагу: нормами Закону України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX передбачено, що контролюючий орган може списати, без подання заяви платником податків, податковий борг (у тому числі штрафні санкції і пеню), сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищує 3060 грн (включно), що обліковувався станом на 01 листопада 2020 року та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання такого боргу.
12 Березня, 2021 р., 12:09
За січень – лютий 2021 року працівниками Львівської державної податкової інспекції надано 4729 адміністративних послуг (у лютому – 2800), в тому числі Центром обслуговування платників - 3354 адміністративних послуги (у лютому – 2058), в електронній формі – 1375 послуг (у лютому - 742). Платники податків звертались за отриманням таких адміністративних послуг:
25 Лютого, 2021 р., 15:32
26 лютого у приміщенні ЦНАПу що знаходиться у Мурованській сільській раді відбудеться виїздний прийом громадян спеціалістом пенсійного фонду. Якщо у вас є необхідність вирішити питання пенсії або подати якісь документи то прийом розпочнеться о 10:00.