28 Жовтня, 2021 р., 16:35
Позачергова 10-та сесія ІІ демократичного скликання Мурованської сільської ради ТГ, відбудеться 29 жовтня 2021 року о 17:00 годині за адресою: с.Сороки-Львівські, вул Лукашевичів буд. 40, Народний дім.
25 Жовтня, 2021 р., 10:34
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади Директора Народного дому с. Кам’янопіль  Мурованської сільської ради ТГ. Вимоги до кандидатів:  Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр), знання ПК (Word), відповідальність, комунікабельність, толерантність, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора закладу культури. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 81120, вул. Польова,65, с. Сороки-Львівські, Пустомитівського району, Львівської області.
11 Жовтня, 2021 р., 16:01
Чергова 9-та сесія ІІ демократичного скликання Мурованської сільської ради ТГ, відбудеться 21 жовтня 2021 року о 10:00 годині за адресою: с.Сороки-Львівські, вул Лукашевичів буд. 40, Народний дім.
04 Жовтня, 2021 р., 10:56
Щоп’ятниці, у Львові на автостанції № 2, котра знаходиться за адресою вул. Б. Хмельницького, 225  працюватиме центр вакцинації.
22 Вересня, 2021 р., 15:06
З 1 липня цього року Держпраці спільно з Мінекономіки запровадили можливість подачі декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
13 Вересня, 2021 р., 12:09
Для формування списку для виплат одноразової щорічної допомоги згідно постанови кабінету міністрів, просимо надати банківські реквізити Ваших карткових рахунків у сільську раду (IBAN номер рахунку Приватбанку або Ощадбанку).
31 Серпня, 2021 р., 19:24
Запрошуємо мешканців Мурованської територіальної громади до участі в ІІ відкритому чемпіонаті з риболовлі «На гачку».
26 Серпня, 2021 р., 15:28
Позачергова 8-ма сесія ІІ демократичного скликання Мурованської сільської ради ТГ, відбудеться 27 серпня 2021 року о 18:00 годині за адресою: с.Сороки-Львівські, вул Лукашевичів буд. 40, Народний дім.
06 Серпня, 2021 р., 16:43
12 серпня 2021 року об 11:00 в приміщенні Мурованської сільської ради відбудеться виїздна зустріч заступника начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м. Львів) - Ганни Гнатів та представників відділу Лесі Гришиної та Юрчука Ігора з представниками бізнесу та посадовцями Мурованської ТГ.