Львівська область, Львівський район

З 1 червня будуть проводитись перевірки дотримання правил благоустрою.

Виконавчий комітет Мурованської сільської ради ОТГ нагадує про необхідність укладення договорів про вивезення твердих побутових відходів зі спеціалізованими компаніями. З 1 червня 2019 року екологічним інспектором сільської ради будуть проводитись перевірки дотримання Правил благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами. При відсутності укладених договорів, на власників садиб будуть накладені штрафні санкції відповідно до чинного законодавства.

15:34:15 14.05.2019

З 15 по 20 квітня 2019 року - тиждень довкілля.

До відома власників садиб, керівників підприємств та організацій, жителів населених пунктів громади. Виконавчий комітет Мурованської сільської ради ОТГ оголошує проведення "Тижня довкілля" з 15 до 20 квітня 2019 року. Просимо впорядкувати свої присадибні ділянки та прилеглі території, стічні рови та придорожні смуги, прибрати сміття. Щоб до світлого свята Воскресіння Христового наші оселі та вулиці мали ошатний і святковий вигляд.

21:57:26 15.04.2019

Відбудеться публічний звіт сільського голови

В неділю 10 березня 2019 року о 15:00 в приміщенні актового залу Мурованської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбудеться публічний звіт сільського голови Мурованської громади – Петруха Зіновія Володимировича, за результатами роботи у 2018 році.

22:01:43 06.03.2019

Скажи підпалам - НІ!

Вкотре закликаємо мешканців громади уникати спалювання сухої трави та залишків бур’янів на полях та присадибних ділянках. В першу чергу, спалювання трави, бадилля та інших відходів є небезпечним для здоров’я. Дуже небезпечним. І це слід затямити кожному палію. А оскільки потенційні палії не читають нашого сайту та фейсбук сторінки то велике прохання до свідомих громадян також не пожаліти трохи часу на роз’яснення потенційних небезпек та ризиків, які пов’язані з цим вже вкоренілим явищем. Ну а якщо вже не допомагають ні пояснення, ні прохання то звертайтесь до поліції(102) та екологічної інспекції; викликайте пожежну охорону, звертайтесь до екологічнго інспектора у сільську раду. Також варто написати скаргу в Державну екологічну інспекцію України.

22:18:18 05.03.2019

20 лютого поминаємо героїв Небесної сотні

Цими днями минає 5 років з часу коли у Києві на вулиці Грушевського впали перші захисники Революції Гідності. Їх імена навічно залишаться в легіоні ім’я якому «Небесна сотня». 20 лютого 2019 року прийдімо до меморіалу Небесної сотні у с. Муроване і вклонімось героям, які ціною власного життя підтвердили право кожного з нас на волю, гідність і власну незалежну державу.

23:19:31 18.02.2019

22 січня відзначаємо 100-річчя підписання Акту злуки.

22 січня о 15:00 біля каплички Божої Матері у селі Сороки-Львівські відбудеться урочиста академія з нагоди 100-річчя підписання Акту злуки Західноукраїнської  Народної Республіки та Української Народної Республіки. Запрошуємо усіх бажаючих жителів Мурованської громади взяти участь.

16:43:28 21.01.2019