СВЯТО ГОСПОДАРЯ в Мурованській громаді.

У Вас ковбаса, хлібчик чи тістечка вдаються на славу, або Ви робите найніжніше сало чи женете найкращу самогонку, а можливо ваші кури виросли до розміру індика,чи Ви накачали діжку найсмачнішого меду??? Тоді Вам на "СВЯТО ГОСПОДАРЯ", де всім цим можна похизуватись, щось придбати, або продати!!! Неділя 21 жовтня, стадіон с.Муроване - розваги, конкурси, музичні колективи та виконавці, а ще виїзна кухня.....ЧЕКАЄМО!!!

17:35 09.10.2018

Кубок Мурованської ОТГ

21 вересня о 12:00 годині на місцевому стадіоні с. Муроване відбудеться дитячий футбольний турнір "Кубок Мурованської ОТГ". Запрошуємо усіх бажаючих підтримати юних спортсменів.

14:28 18.09.2018

Увага оголошення!

В неділю 29 липня 0 15:00год відбудеться відкриття та освячення відремонтованої дороги Львів-Новий Яричів  на початку села Ямпіль біля Каплички Божої матері

13:05 27.07.2018

Важлива інформація!

До відома  власників  садиб, керівників  підприємств та організацій.

12:35 27.07.2018