Львівська область, Львівський район

Оголошення

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь».

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

16:43:57 23.12.2019

Відбудеться пам’ятний захід приурочений річниці депортації українців із Закерзоння.

Запрошуємо жителів Мурованської громади на пам’ятний захід приурочений річниці депортації українців із Закерзоння, який відбудеться в неділю 24 листопада 2019 року в народному домі села Ямполя. Початок о 13:00.

15:23:30 19.11.2019

Відбудеться презентація геопорталу Мурованської ОТГ

23 жовтня 2019 року о 10:00  у приміщенні Мурованської сільської ради за адресою: вул. Польова, 65, с. Сороки-Львівські відбудеться презентація геопорталу Мурованської ОТГ.  На презентації будуть присутні представники Львівської облдержадміністрації та компанії розробника програмного комплексу «SoftPro:Містобудівний кадастр», які детально розкажуть про  основні принципи роботи та вільний доступ до порталу для мешканців. Запрошуємо усіх бажаючих.

14:48:43 07.10.2019

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО ГОСПОДАРЯ

У Вас ковбаса, хлібчик чи тістечка вдаються на славу, або Ви робите найніжніше сало чи женете найкращу самогонку, а можливо ваші кури виросли до розміру індика,чи Ви накачали діжку найсмачнішого меду??? Тоді Вам на "СВЯТО ГОСПОДАРЯ", де всім цим можна похизуватись, щось придбати, або продати!!! Неділя 20 жовтня, стадіон с.Муроване - розваги, конкурси, музичні колективи та виконавці, а ще виїзна кухня.....ЧЕКАЄМО!!!

14:02:41 07.10.2019

МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ: ГОТІВКОВА ТА БЕЗГОТІВКОВА ФОРМИ

З 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату послуг ЖКГ. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі по прикладу призначення субсидій. Пільги у готівковій формі призначатимуться пільговикам на підставі заяв поданих ними особисто до органів соціального захисту населення. Просимо пільговиків подати інформацію про номер мобільного телефону за адресоою: м. Пустомити, вул. Грушевського 11, каб № 6 тел. 0(230)41921 або до сільської ради за тел. 0962746901, 0963978798

10:03:02 23.09.2019