Привітання жителів села Гамаліївка з днем села!

Дата: 21.07.2018 16:02

Шановні жителі села Гамаліївка!

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю вас з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села Гамаліївка !.

Сьогодні у вас велике свято – День рідного села , Тож нехай в цей світлий день на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов”ю, щирістю і всепрощенням, і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері.

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. . Впевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі. привітні та гостинні люди. І лише Ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї.

В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Сільський голова Мурованської ОТГ                                                                                   Зіновій Петрух